Результати участі у ХХ Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика (2019-2020 н.р.)

№ з/п Прізвище, ім’я по батькові клас місце Вчитель
1 Оленюк Владислав Васильович 3 8 Кошак Руслана Михайлівна
2 Ільницька Христина Богданівна 4 6 Кабанюк Надія Григорівна
3 Крутофіст Катерина Володимирівна 5 8 Мартищук Раїса Григорівна
4 Ковалюк Іванна Михайлівна 6 5 Мартищук Раїса Григорівна
5 Солтанюк Наталія Василівна 7 5 Мартищук Раїса Григорівна
6 Андрусяк Анастасія Володимирівна 8 5 Мартищук Раїса Григорівна
7 Оленюк Вікторія Василівна 9 6 Мартищук Раїса Григорівна

Результати участі у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.Тараса Шевченка (2019-2020 н.р.)


№ з/п Прізвище, ім’я по батькові клас місце Вчитель
1 Крутофіст Катерина Володимирівна 5 8 Мартищук Раїса Григорівна
2 Ковалюк Іванна Михайлівна 6 2 Мартищук Раїса Григорівна
3 Павлюк Златослава Дмитрівна 7 3 Мартищук Раїса Григорівна
4 Остафійчук Анна Андріївна 8 2 Мартищук Раїса Григорівна
5 Романів Вікторія Романівна 9 3 Мартищук Раїса Григорівна

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад (2019-2020 н.р.)

№ з/п Назва предмета Прізвище, ім’я по батькові клас місце Вчитель
1 Історія Остафійчук Анна Андріївна 8 6 Ковалюк Руслан Михайлович
2 Історія Поляк Діана Тарасівна 9 5 Ковальчук Іванна Романівна
3 Англійська мова Остафійчук Анна Андріївна 8 3 Колодій Марія Михайлівна
4 Англійська мова Романів Вікторія Романівна 9 5 Колодій Марія Михайлівна
5 Хімія Солтанюк Наталія Василівна 7 6 Будз Марія Іванівна
6 Хімія Остафійчук Анна Андріївна 8 12 Будз Марія Іванівна
7 Хімія Оленюк Вікторія Василівна 9 11 Будз Марія Іванівна
8 Інформаційні технології Доценко Станіслав Олександрович 8 6 Горяча Лідія Миколаївна
9 Географія Лаюк Роман Андрійович 8 2 Гордій Наталія Степанівна
10 Географія Оленюк Вікторія Василівна 9 2 Гордій Наталія Степанівна
11 Правознавство Поляк Діана Тарасівна 9 2 Ковальчук Іванна Романівна
12 Фізика Андрусяк Віталій Іванович 7 5 Тарабаса Володимир Петрович
13 Фізика Лаюк Роман Андрійович 8 7 Тарабаса Володимир Петрович
14 Фізика Оленюк Вікторія Василівна 9 9 Тарабаса Володимир Петрович
15 Українська мова і література Солтанюк Наталія Василівна 7 3 Мартищук Раїса Григорівна
16 Українська мова і література Андрусяк Анастасія Володимирівна 8 2 Мартищук Раїса Григорівна
17 Українська мова і література Романів Вікторія Романівна 9 3 Мартищук Раїса Григорівна
18 Біологія Остафійчук Анна Андріївна 8 3 Романів Ольга Миколаївна
19 Біологія Романів Вікторія Романівна 9 3 Романів Ольга Миколаївна
20 Математика Гордій Святослав Дмитрович 6 3 Горяча Лідія Миколаївна
21 Математика Андрусяк Віталій Іванович 7 3 Мамчук Марія Миколаївна
22 Математика Лаюк Роман Андрійович 8 6 Бондаренко Галина Михайлівна
23 Математика Оленюк Вікторія Василівна 9 7 Бондаренко Галина Михайлівна
Кiлькiсть переглядiв: 417

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.